Prowadzący Marzena Buszka, Bogumiła Grabiec

Bio

Marzena Buszka - nauczycielka języka polskiego i języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 3 im. Arki Bożka w Rydułtowach. Pasjonatka uczenia (się), która wierzy, że dobra edukacja to dobre relacje z uczniami. Autorka innowacji pedagogicznych i własnego programu nauczania z języka polskiego, e-booka „Lektura to przygoda”, uczestniczka projektów, która ma wciąż mnóstwo nowych pomysłów i zawsze brak czasu na realizację wszystkich. Przynajmniej częścią z nich dzieli się na swoim blogu „Rozwiąż język”.

Bogumiła Grabiec - nauczycielka języka polskiego w Społecznej Szkole Podstawowej „Szkoła Dobra” w Raciborzu. Wielbicielka myślenia wizualnego i sketchnotingu oraz autorka innowacji pedagogicznych i własnego programu nauczania z języka polskiego oraz autorka e-booka „Lektura to przygoda”. Ucząc, lubi łamać schematy, stawia na kreatywność i twórczy rozwój. Wciąż poszukuje inspiracji na ciekawe, angażujące uczniów lekcje i działania. Swoimi pomysłami dzieli się na blogu „Przerwa na polski”.

Szkoleniowiec
Marzena Buszka, Bogumiła Grabiec

Sprawdź również

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies