Prowadzący Aleksandra Sokalla

Bio

Wykształcenie wyższe artystyczne z przygotowaniem pedagogicznym. Nauczyciel plastyki w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim oraz w Szkole Podstawowej nr 16 w Wodzisławiu Śl. Instruktor zajęć z rysunku i malarstwa w Ognisku Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Wodzisławiu Śląskim. Nauczyciel zajęć plastycznych w Oświatowym Centrum Nauki i Techniki w Wodzisławiu Śląskim. Plastyk z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Od 2024 r. konsultant do spraw edukacji artystycznej w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim.
Ilustratorka książek, kreatywna artystka uprawiająca malarstwo akrylowe o tematyce anielskiej, pasjonatka folkloru i tradycji Górnego Śląska. Z zamiłowania fotografka i podróżniczka. Przez wiele lat pracowała jako ekspert w galerii "Pod Sową" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jastrzębiu - Zdroju. Autorka licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych. Animatorka życia kulturalnego i społecznego, dekoratorka wnętrz.

Dzielę się pasją tworzenia, która inspiruje i motywuje do artystycznego działania zarówno uczniów jak i nauczycieli. Chętnie podzielę się wiedzą jak odkryć uśpione talenty oraz zrealizować twórcze marzenia, by praca zawodowa stała się przyjemnością. Zapraszam do współpracy.

Szkoleniowiec
Aleksandra Sokalla

Sprawdź również

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies