Prowadzący Beata Woźniak-Sobieralska

Bio

Coach, trener, Instytut Badań Edukacyjnych
trener umiejętności psychologicznych w biznesie, konsultant biznesowy, praktyk Analizy Transakcyjnej, certyfikowany trener i coach PCM®
Od 20 lat prowadzi szkolenia i procesy rozwojowe dla firm i osób indywidualnych z zakresu psychologii w biznesie i rozwoju osobistym. Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji osobistych i przywódczych, inteligencji społecznej, rozwiązywaniu konfliktów i strategii negocjacyjnych, zarządzaniu zespołem, stresem i rozwojem osobowości człowieka w ujęciu holistycznym. Jest praktykiem w zakresie zarządzania zespołem, prowadzenia negocjacji i facylitacji oraz wprowadzaniu innowacyjnych strategii w rozwoju potencjału ludzi.
W procesach rozwoju i zarządzania zmianą wykorzystuje model i narzędzia Analizy Transakcyjnej oraz Process Communication Model®.
Poza szkoleniami oraz coachingiem opracowuje i wprowadza do firm procesy zmiany, począwszy od analizy sytuacji poprzez opracowanie strategii, wdrożenie oraz monitorowanie efektów.

 

Szkoleniowiec
Beata Woźniak-Sobieralska

Sprawdź również

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies