17 kwietnia 2023r. odbyła się czwarta edycja konkursu "Masz prawo znać prawo"

19Kwi

17 kwietnia 2023r. odbyła się czwarta edycja konkursu "Masz prawo znać prawo"

17 kwietnia 2023 r. odbyła się czwarta edycja  konkursu "Masz prawo znać prawo", który organizowany jest we współpracy z wodzisławskim Ekonomikiem.

Patronat nad konkursem objęła Kancelaria Radcy Prawnego - Maciej Jopek  LEGAL CONSULTING. Dziękujemy za zaangażowanie i ufundowanie nagród. Pan Maciej Jopek ze względu na pilne obowiązki nie mógł być obecny osobiście, jak to było w poprzednich edycjach, jednak połączył się z nami online, by przywitać uczestników.

Konkurs obejmował zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i praktyczne w postaci kazusów. W rywalizacji wzięło udział 25 uczniów. Pierwsze i drugie miejsce zajęły uczennice z ZSE Wodzisław Śląski, natomiast trzecie uczennica z I LO w  Wodzisławiu Śląskim. Gratulujemy  zwyciężczyniom oraz wszystkim uczestnikom konkursu, którzy podjęli się niełatwego zadania.
Dziękujemy Pani Joannie Stęchły za współpracę w zakresie organizacji konkursu.

Fotorelacja:

foto1  foto2  foto3  foto4  foto5  foto6

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies