Konkurs na wykonanie elementu zgodnie z rysunkiem technicznym metodami obróbki ręcznej

19Kwi

Konkurs na wykonanie elementu zgodnie z rysunkiem technicznym metodami obróbki ręcznej

Za nami kolejny konkurs zawodowy na wykonanie elementu zgodnie z rysunkiem technicznym metodami obróbki ręcznej. Konkurs ślusarski od kilku lat organizujemy we współpracy z Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim, a patronat nad konkursem po raz kolejny objął Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim. Dziękujemy za poświęcony czas i ufundowanie nagród.
Również i w tym konkursie do udziału zaprosiliśmy uczniów szkół ponadpodstawowych spoza powiatu wodzisławskiego.
14 kwietnia 2023 r. w PCKZiU w Wodzisławiu Śl. do rywalizacji stanęli uczniowie CKZ w Jastrzębiu Zdroju, CKZIU nr 2 "Mechanik" w Raciborzu, Branżowej Szkoły I stopnia w Radlinie oraz PZKZiU w Wodzisławiu Śl.

Podczas wykonywania zadania konkursowego uczniów obserwowali przedsiębiorcy - przedstawiciele Cechu, a następnie Komisja przystąpiła do oceny efektów końcowych.
Przyznano dwa pierwsze miejsca - dla uczniów z Jastrzębia Zdroju i Raciborza. Drugie miejsce zajął uczeń wodzisławskiego PCKZiU, a trzecie ex aequo przedstawiciele Radlina i Jastrzębia Zdroju.
Dziękujemy  nauczycielom PCKZiU w Wodzisławiu Śląskim: Adamowi Bielcowi i Krystianowi Kubiczkowi za współorganizację i merytoryczne przygotowanie konkursu.

Fotorelacja:

foto1  foto2  foto3  foto4  foto5  foto6  foto7  foto8  foto9  foto10  foto11  foto12  foto13  foto14

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies