Kolejny międzynarodowy numer Biuletynu Metodycznego już dostępny

24Maj

Kolejny międzynarodowy numer Biuletynu Metodycznego już dostępny

Prezentujemy kolejną odsłonę międzynarodowego projektu w bardzo praktycznym wymiarze. Zapraszamy do lektury scenariuszy lekcji napisanych przez polskich nauczycieli i nauczycieli z innych państw, także spoza Europy.

 

Zebrane konspekty lekcji powstawały w niezmiennie wyjątkowej rzeczywistości edukacyjnej z koronawirusem w tle. Są zróżnicowane pod wieloma względami i adresowane do różnych grup wiekowych uczniów oraz różnych typów szkół w różnych systemach edukacyjnych. Niektóre z nich przeznaczone są do pracy w trybie stacjonarnym, inne — stanowią propozycje pracy z uczniem w warunkach zdalnego nauczania. Dzisiejszy nauczyciel powinien być przygotowany do prowadzenia lekcji w obu wariantach. W środku również zestaw zadań i ćwiczeń do twórczego wykorzystania przez nauczycieli.

 

Zapraszamy do lektury online:
wersja polskojęzyczna
wersja obcojęzyczna

 

Publikacja wydana w ramach grantu „Adaptacja kadry pedagogicznej do wymagań edukacji zdalnej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 – 2020.
 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies