Rzeczywistość edukacyjna w Polsce i na świecie w dobie pandemii

03Cze

Rzeczywistość edukacyjna w Polsce i na świecie w dobie pandemii

Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim przygotował specjalne elektroniczne wydanie Biuletynu Metodycznego „Rzeczywistość edukacyjna w Polsce i na świecie w dobie pandemii”.

Publikacja jest darmowa, można ją pobrać TUTAJ. Znalazły się w niej artykuły nauczycieli z 16 krajów i 3 kontynentów. Autorzy dzielą się tam doświadczeniami związanymi z wprowadzaniem nauczania zdalnego w swoich placówkach. To unikatowa publikacja, pierwsza w Polsce, która dokumentuje pracę szkół i nauczycieli z kilku kontynentów w okresie pandemii COVID-19.

Biuletyn ukazał się w dwóch wersjach językowych. Pierwsza obejmuje wszystkie artykuły napisane lub przetłumaczone na język polski. Druga składa się z artykułów w wersjach językowych nadesłanych przez autorów. Są tu więc teksty po polsku, angielsku, rosyjsku, niemiecku i francusku. Obie można pobrać ze strony internetowej PODN.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies