WRITING inaczejImage 27 listopada 2023 16:30

WRITING inaczej

Opis

Serdecznie zapraszamy na szkolenie nauczycieli języka angielskiego szkół podstawowych i ponadpodstawowych

Temat:  WRITING inaczej
Termin: 27.11.2023r.(poniedziałek), godz. od 16.30 do 18.00
Miejsce: Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
Prowadząca:  Luiza Dworok
Szkolenie bezpłatne
Informacje dodatkowe:
Przypomnienie wymagań egzaminacyjnych w zakresie wypowiedzi pisemnej na egzaminie ósmoklasisty i maturalnym. Przedstawienie ciekawych pomysłów na zajęcia z pisania przygotowujące do skutecznego tworzenia wypowiedzi pisemnych na egzaminach oraz motywowania uczniów do podjęcia tego wysiłku.

Prowadzący

Organizator

Szkoleniowiec
Luiza Dworok
  • +48 32 7293242
  • ldworok@podn.wodzislaw.pl

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Jastrzębiu Zdroju, a tytuł magistra filologii angielskiej uzyskałam w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Jestem nauczycielem dyplomowanym. W 2000 roku rozpoczęłam swoją pracę zawodową w skrzyszowskim gimnazjum i po reformie edukacji kontynuuję ją w tutejszej szkole podstawowej. Od wielu lat pracuję z dziećmi i młodzieżą, nauczając przedmiotu, przygotowując do egzaminów zewnętrznych (również tych umożliwiających zdobycie certyfikatów potwierdzających znajomość języka) i różnego rodzaju konkursów, realizując indywidualne programy nauczania oraz pełniąc funkcję wychowawcy. Służę pomocą i wsparciem.


Lokalizacja

44-304 Wodzisław Śląski Osiedle 1 Maja 16a

Ważne! Jeśli wybrałeś/aś szkolenie płatne finansowane przez Ciebie lub szkołę, przeczytaj tę informację.
Osoba prywatna zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu do dnia szkolenia, przelewem na konto podane poniżej.
Szkoła/placówka zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu przelewem na konto podane w rachunku, który zostanie dostarczony podczas szkolenia, w terminie do 7 dni od daty jego otrzymania.
W tytule przelewu wpisz nazwę i datę szkolenia.
W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu w terminie późniejszym niż na 3 dni przed jego rozpoczęciem uczestnik/instytucja kierująca zobowiązuje się do całkowitego pokrycia jego kosztów.

POWIATOWY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
44-304 Wodzisław Śląski, ulica Osiedle 1 Maja 16A
Konto: 53 1560 1094 2125 0085 5219 0005

Zapisz się
Udostępnij

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies