Uczeń z orzeczeniem w bibliotece. Aspekty terapeutyczne, czytelnicze i literackieImage 20 maja 2024 15:30

Uczeń z orzeczeniem w bibliotece. Aspekty terapeutyczne, czytelnicze i literackie

Opis

Serdecznie zapraszamy na szkolenie online nauczycieli bibliotekarzy, polonistów, wychowawców, pedagogów, psychologów, osoby zainteresowane.

Temat:  Uczeń z orzeczeniem w bibliotece. Aspekty terapeutyczne, czytelnicze i literackie.
Termin: 20.05.2024r.  godz. 15.30
Miejsce: szkolenie online/ Microsoft Teams
Prowadząca: dr Agnieszka Urbańska – doktor literaturoznawstwa, autorka książek, nauczycielka twórczego pisania. Niepełnosprawność, dysfunkcje, różnego rodzaju choroby- temu właśnie pani doktor Urbańska przygląda się z uwagą.
Szkolenie płatne: 40 zł /osoba/ istnieje możliwość wystawienia faktury na szkołę/

Organizator

Szkoleniowiec
Sylwia Bańczyk
  • +48 32 7293242
  • sbanczyk@podn.wodzislaw.pl

Od 1999 r. nauczyciel j. francuskiego w ZSP im. Sejmu Śląskiego w Radlinie. Od 2006 r. nauczyciel – bibliotekarz. Uwielbiam muzykę, koncerty live, wyjątkowo Anny Marii Jopek. Fascynuję się ludźmi, ich osobowościami i duszą. Jako konsultant służę rada i pomocą.


Lokalizacja

44-304 Wodzisław Śląski Osiedle 1 Maja 16a

Ważne! Jeśli wybrałeś/aś szkolenie płatne finansowane przez Ciebie lub szkołę, przeczytaj tę informację.
Osoba prywatna zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu do dnia szkolenia, przelewem na konto podane poniżej.
Szkoła/placówka zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu przelewem na konto podane w rachunku, który zostanie dostarczony podczas szkolenia, w terminie do 7 dni od daty jego otrzymania.
W tytule przelewu wpisz nazwę i datę szkolenia.
W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu w terminie późniejszym niż na 3 dni przed jego rozpoczęciem uczestnik/instytucja kierująca zobowiązuje się do całkowitego pokrycia jego kosztów.

POWIATOWY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
44-304 Wodzisław Śląski, ulica Osiedle 1 Maja 16A
Konto: 53 1560 1094 2125 0085 5219 0005

Zapisz się
Udostępnij

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies