Terapeutyczna rola lasu.Image 6 kwietnia 2022 15:00

Terapeutyczna rola lasu.

Opis

Zapraszamy pedagogów, psychologów, wychowawców klas, nauczycieli, dyrektorów i pracowników zajmujących się pomocą psychologiczno-pedagogiczną na szkolenie online na platformie MS Teams.

Termin: 6 kwietnia 2022r. (środa), godz. 15.00 – 16.30

Koszt szkolenia: 35,00/osoba

Prowadzący:

Katarzyna Grabka – certyfikowany przewodnik kąpieli leśnych
                      Agnieszka Dziacko-Pluta – współzałożycielka „Leśnych projektów”
                      Anna Weiss, konsultant PODN

Program:
1.    Zespół deficytu natury
2.    Psychoterratica
3.    Uzdrawiająca moc lasu (omówienie mechanizmów występujących w naturze, które wspomagają nasz organizm o dobre zdrowie i samopoczucie)
4.    Kąpiele leśne jako potwierdzona badaniami prozdrowotna praktyka
5.    Leśne aktywności – przykłady

 

Prowadzący

Organizator

Szkoleniowiec
Anna Weiss
  • +48 32 7293242
  • aweiss@podn.wodzislaw.pl

Ukończyła pedagogikę na Uniwersytecie Śląskim; studia podyplomowe Psychokorekcji Zaburzeń Zachowania na tej samej uczelni. Pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wodzisławiu Śl od roku 1994. Diagnosta, praktyk, zajmuje się terapią specyficznych trudności w nauce. Specjalista animaloterapii, przez kilkanaście lat prowadziła zajęcia terapeutyczne z towarzyszeniem psów. Doświadczenie pracy z osobami z szerokim spektrum problemów. Wieloletni koordynator działu dla uczniów z trudnościami w nauce PPP. Nauczyciel dyplomowany. Prywatnie - wielbicielka kynologii, hippiki, ogrodnictwa i wypraw rowerowych w nieznane.


Lokalizacja

44-304 Wodzisław Śląski Osiedle 1 Maja 16a

Ważne! Jeśli wybrałeś/aś szkolenie płatne finansowane przez Ciebie lub szkołę, przeczytaj tę informację.
Osoba prywatna zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu do dnia szkolenia, przelewem na konto podane poniżej.
Szkoła/placówka zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu przelewem na konto podane w rachunku, który zostanie dostarczony podczas szkolenia, w terminie do 7 dni od daty jego otrzymania.
W tytule przelewu wpisz nazwę i datę szkolenia.
W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu w terminie późniejszym niż na 3 dni przed jego rozpoczęciem uczestnik/instytucja kierująca zobowiązuje się do całkowitego pokrycia jego kosztów.

POWIATOWY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
44-304 Wodzisław Śląski, ulica Osiedle 1 Maja 16A
Konto: 53 1560 1094 2125 0085 5219 0005

Zapisz się
Udostępnij

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies