Rozwijanie umiejętności podstawowych i przekrojowych uczniów - Laboratoria przyszłościImage 6 czerwca 2022 15:30

Rozwijanie umiejętności podstawowych i przekrojowych uczniów - Laboratoria przyszłości

Opis

Zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych na bezpłatne szkolenie pt."Rozwijanie umiejętności podstawowych i przekrojowych uczniów, w szczególności z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych zakupionych w ramach programu Laboratoria przyszłości”.

 W ramach szkolenia nauczyciele zapoznają się ze sprzętem: gogle VR, ozoboty, robot Photon, drukarka 3D, długopisy 3D, mikroskop USB, przyrządy pomiarowe.

Termin: 6 czerwca( poniedziałek ) 2022 r. godz.  15.30 – 17.00

Miejsce: Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 ul. Jastrzębska 136  Wodzisław Śl.

Prowadzący: Sylwia Brenk, Izabela Kuś, Anna Czop

udział bezpłatny

Organizator

Szkoleniowiec
Anna Czop
  • +48 32 7293242
  • aczop@podn.wodzislaw.pl

Jestem związana z oświatą od 1986r. jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i katecheta. Pracuję w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Wodzisławiu Śl. Lubię pracę z dziećmi, chętnie podejmuję nowe wyzwania i dzielę się doświadczeniami. Jako trener terapeuta Edukacji przez Ruch organizowałam wiele szkoleń i warsztatów dla nauczycieli.


Lokalizacja

44-304 Wodzisław Śląski Osiedle 1 Maja 16a

Ważne! Jeśli wybrałeś/aś szkolenie płatne finansowane przez Ciebie lub szkołę, przeczytaj tę informację.
Osoba prywatna zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu do dnia szkolenia, przelewem na konto podane poniżej.
Szkoła/placówka zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu przelewem na konto podane w rachunku, który zostanie dostarczony podczas szkolenia, w terminie do 7 dni od daty jego otrzymania.
W tytule przelewu wpisz nazwę i datę szkolenia.
W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu w terminie późniejszym niż na 3 dni przed jego rozpoczęciem uczestnik/instytucja kierująca zobowiązuje się do całkowitego pokrycia jego kosztów.

POWIATOWY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
44-304 Wodzisław Śląski, ulica Osiedle 1 Maja 16A
Konto: 53 1560 1094 2125 0085 5219 0005

Zapisz się
Udostępnij

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies