Praca zespołowa i realizacja zadań metodą projektową, czyli jak przeprowadzić projekt na lekcjach biznesuImage 13 marca 2024 08:30

Praca zespołowa i realizacja zadań metodą projektową, czyli jak przeprowadzić projekt na lekcjach biznesu

Opis

Zapraszamy nauczycieli przedmiotów ekonomicznych, nauczycieli biznesu i zarządzania oraz podstaw przedsiębiorczości na szkolenie organizowane we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach
Temat:  „Praca zespołowa i realizacja zadań metodą projektową, czyli jak przeprowadzić projekt na lekcjach biznesu i zarządzania”

Termin: 13 marca 2024 r., godz.  8.30 – 10.30
Miejsce: Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, Wodzisław Śląski,   os. 1 Maja 16 A
Prowadząca: Sylwia Gatnar (dyrektor zarządzający pionem naukowo – badawczym w firmie Prevac oraz pracownik naukowy Uniwersytetu WSB Merito w Chorzowie)
Szkolenie bezpłatne

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: www.podn.wodzislaw.pl lub rejestracja poprzez link: 
Uczestnicy otrzymają zaświadczenia.

Prowadzący

Organizator

Szkoleniowiec
Anna Wilkowska
  • +48 32 7293242
  • awilkowska@podn.wodzislaw.pl

Wykształcenie wyższe ekonomiczne z przygotowaniem pedagogicznym. Od 2004 r. do 2014 r. główny księgowy w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim. Od 2005 r. nauczyciel ekonomicznych przedmiotów zawodowych w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim, a od września 2016 r. w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim. Od 2014 r. konsultant w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim. Służę nauczycielom jako konsultant przedmiotów zawodowych.


Lokalizacja

44-304 Wodzisław Śląski Osiedle 1 Maja 16a

Ważne! Jeśli wybrałeś/aś szkolenie płatne finansowane przez Ciebie lub szkołę, przeczytaj tę informację.
Osoba prywatna zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu do dnia szkolenia, przelewem na konto podane poniżej.
Szkoła/placówka zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu przelewem na konto podane w rachunku, który zostanie dostarczony podczas szkolenia, w terminie do 7 dni od daty jego otrzymania.
W tytule przelewu wpisz nazwę i datę szkolenia.
W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu w terminie późniejszym niż na 3 dni przed jego rozpoczęciem uczestnik/instytucja kierująca zobowiązuje się do całkowitego pokrycia jego kosztów.

POWIATOWY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
44-304 Wodzisław Śląski, ulica Osiedle 1 Maja 16A
Konto: 53 1560 1094 2125 0085 5219 0005

Zapisz się
Udostępnij

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies