Opowiadanie – świetna zabawa. Pomysły i literatura metodyczna na temat opowiadania twórczegoImage 15 kwietnia 2024 16:30

Opowiadanie – świetna zabawa. Pomysły i literatura metodyczna na temat opowiadania twórczego

Opis

Zapraszamy nauczycieli wszystkich typów szkół na WIOSENNE SPOTKANIA METODYCZNE pod hasłem "Współczesny nauczyciel człowiekiem renesansu"

Temat warsztatu: Opowiadanie – świetna zabawa Pomysły i literatura metodyczna na temat opowiadania twórczego
Termin: 15 kwietnia 2024 r. (poniedziałek)  16.30 – 18.00

Odpowiedzialny konsultant: Katarzyna Hawel
Prowadzący: Katarzyna Hawel, Sylwia Bańczyk
Miejsce: Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Os. 1 Maja 16 A , 44-304 Wodzisław Śl. 

Szkolenia bezpłatne
Nauczyciele otrzymają zaświadczenia o udziale wybranym warsztacie w ramach Wiosennych spotkań metodycznych

Prowadzący

Organizator

Szkoleniowiec
Katarzyna Hawel
  • +48 32 7293242
  • khawel@podn.wodzislaw.pl

Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Nauczyciel dyplomowany. Studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki na Uniwersytecie Śląskim. Egzaminator OKE dla przedmiotów humanistycznych na poziomie gimnazjum. Służę nauczycielom jako doradca metodyczny języka polskiego dla szkół podstawowych i gimnazjum od 2008 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam ucząc w Szkole Podstawowej nr 1 w Pszowie i w Gimnazjum w Pszowie, gdzie pracuję obecnie. Oprócz kierunkowych studiów filologicznych mam za sobą studia podyplomowe z Oligofrenopedagogiki oraz kurs kwalifikacyjny z Socjoterapii. W kręgu moich zainteresowań mieści się dobra książka, rasowe dziennikarstwo, sztuka, fotografia, ale prawdziwą miłością darzę film i poświęcam mu wiele czasu- także w pracy z młodzieżą i nauczycielami. Zostałam parę lat temu partnerem programu Filmoteka Szkolna. Prywatnie jestem żoną Marka i mamą trójki dorastających dzieci: Adama, Jana i Hani. Moim zawodowym marzeniem jest zaszczepienie życiowej pasji u moich uczniów …i nauczycieli.


Lokalizacja

44-304 Wodzisław Śląski Osiedle 1 Maja 16a

Ważne! Jeśli wybrałeś/aś szkolenie płatne finansowane przez Ciebie lub szkołę, przeczytaj tę informację.
Osoba prywatna zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu do dnia szkolenia, przelewem na konto podane poniżej.
Szkoła/placówka zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu przelewem na konto podane w rachunku, który zostanie dostarczony podczas szkolenia, w terminie do 7 dni od daty jego otrzymania.
W tytule przelewu wpisz nazwę i datę szkolenia.
W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu w terminie późniejszym niż na 3 dni przed jego rozpoczęciem uczestnik/instytucja kierująca zobowiązuje się do całkowitego pokrycia jego kosztów.

POWIATOWY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
44-304 Wodzisław Śląski, ulica Osiedle 1 Maja 16A
Konto: 53 1560 1094 2125 0085 5219 0005

Zapisz się
Udostępnij

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies