Roczna ocena opisowa w kl. I - III. Origami jako narzędzie diagnozowania zachowania ucznia.Image 18 maja 2022 15:30

Roczna ocena opisowa w kl. I - III. Origami jako narzędzie diagnozowania zachowania ucznia.

Opis

Zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej na warsztaty.

Miejsce: PODN Wodzisław Śl.

Termin: 18 maja( środa ) 2022 r. godz.  15.30 – 17.00

Koszt szkolenia  : 30 zł

Na warsztatach zostaną  przedstawione przykłady różnych ocen, omówione będą zasady prawidłowej konstrukcji oceny opisowej (materiały dla uczestników oraz ćwiczenia praktyczne)Zaprezentowane będzie zastosowania wybranych aspektów sztuki origami jako narzędzia do obserwacji zachowań ucznia w kl. I- III.

Prowadzący

Organizator

Szkoleniowiec
Anna Czop
  • +48 32 7293242
  • aczop@podn.wodzislaw.pl

Jestem związana z oświatą od 1986r. jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i katecheta. Pracuję w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Wodzisławiu Śl. Lubię pracę z dziećmi, chętnie podejmuję nowe wyzwania i dzielę się doświadczeniami. Jako trener terapeuta Edukacji przez Ruch organizowałam wiele szkoleń i warsztatów dla nauczycieli.


Lokalizacja

44-304 Wodzisław Śląski Osiedle 1 Maja 16a

Ważne! Jeśli wybrałeś/aś szkolenie płatne finansowane przez Ciebie lub szkołę, przeczytaj tę informację.
Osoba prywatna zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu do dnia szkolenia, przelewem na konto podane poniżej.
Szkoła/placówka zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu przelewem na konto podane w rachunku, który zostanie dostarczony podczas szkolenia, w terminie do 7 dni od daty jego otrzymania.
W tytule przelewu wpisz nazwę i datę szkolenia.
W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu w terminie późniejszym niż na 3 dni przed jego rozpoczęciem uczestnik/instytucja kierująca zobowiązuje się do całkowitego pokrycia jego kosztów.

POWIATOWY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
44-304 Wodzisław Śląski, ulica Osiedle 1 Maja 16A
Konto: 53 1560 1094 2125 0085 5219 0005

Zapisz się
Udostępnij

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies