Spotkanie z Wiesławą Mitulską – Porozmawiajmy o alternatywnej edukacjiImage 27 listopada 2023 17:00

Spotkanie z Wiesławą Mitulską – Porozmawiajmy o alternatywnej edukacji

Opis

Serdecznie zapraszamy na szkolenie online nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej

Temat: Spotkanie z Wiesławą Mitulską – Porozmawiajmy o alternatywnej edukacji: pracy na lekcji bez nudnych ćwiczeń, samodzielnym tworzeniu kart pracy i ocenianiu kształtującym.
Termin: 27.11.2023r.(poniedziałek), godz. od 17.00 do 18.30
Miejsce: szkolenie online (Platforma Teams)
Prowadząca:  Wiesława Mitulska
Szkolenie płatne: 30,00 zł. /osoba /możliwość wystawienia faktury na szkołę/placówkę/

Organizator

Szkoleniowiec
Justyna Robakowska
  • +48 32 7293242
  • jrobakowska@podn.wodzislaw.pl

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, przez wiele lat pedagog szkolny. Od września tego roku  nauczyciel Edb. Dla dzieci z mojej szkoły również "pani od szachów". Realizując program Edukacji przez szachy w szkole udało mi się na stałe wprowadzić kółko szachowe do edukacji wczesnoszkolnej. Próbuję stworzyć swoim uczniom szkołę marzeń, gdzie każdy ma szansę na swój mały lub duży sukces. Od 4 lat pracuję w nurcie Szkoły w drodze. Zrezygnowałam z ocen sumarycznych, zadań domowych i bezmyślnego wypełniania ćwiczeń.  Szkoła stała się miejscem rozwijania kreatywności, ukrytego potencjału, którym chciałabym zarazić innych nauczycieli. Prywatnie uwielbiam czytać kryminały, słuchać Coldplay, niedawno odkryłam w sobie drzemiący potencjał tworzenia torebek dużych i małych na szydełku. Podpisuję się pod słowami "Ogranicza nas tylko wyobraźnia".


Lokalizacja

44-304 Wodzisław Śląski Osiedle 1 Maja 16a

Ważne! Jeśli wybrałeś/aś szkolenie płatne finansowane przez Ciebie lub szkołę, przeczytaj tę informację.
Osoba prywatna zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu do dnia szkolenia, przelewem na konto podane poniżej.
Szkoła/placówka zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu przelewem na konto podane w rachunku, który zostanie dostarczony podczas szkolenia, w terminie do 7 dni od daty jego otrzymania.
W tytule przelewu wpisz nazwę i datę szkolenia.
W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu w terminie późniejszym niż na 3 dni przed jego rozpoczęciem uczestnik/instytucja kierująca zobowiązuje się do całkowitego pokrycia jego kosztów.

POWIATOWY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
44-304 Wodzisław Śląski, ulica Osiedle 1 Maja 16A
Konto: 53 1560 1094 2125 0085 5219 0005

Zapisz się
Udostępnij

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies