Festiwal pomysłów – wymiana doświadczeń.Image 22 listopada 2021 15:30

Festiwal pomysłów – wymiana doświadczeń.

Opis

Serdecznie zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej na pierwsze BEZPŁATNE spotkanie z cyklu Dzielimy się wiedzą

CELE SZKOLENIA

 Wymiana doświadczeń i pomysłów stosowanych w pracy dydaktycznej i wychowawczej  nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

TREŚCI SZKOLENIA

W ramach festiwalu pomysłów nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej będą mieli możliwość podzielenia się wiedzą, doświadczeniami oraz ciekawymi pomysłami stosowanymi na swoich zajęciach. 
Będą to między innymi pomysły związane z innowacją pedagogiczną czy też stosowaniem TIK w edukacji. Zaprezentowane zostaną również ciekawe środki dydaktyczne oraz elementy kodowania i programowania do wykorzystania w przedszkolu i szkole.

Organizator

Szkoleniowiec
Anna Czop
  • +48 32 7293242
  • aczop@podn.wodzislaw.pl

Jestem związana z oświatą od 1986r. jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i katecheta. Pracuję w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Wodzisławiu Śl. Lubię pracę z dziećmi, chętnie podejmuję nowe wyzwania i dzielę się doświadczeniami. Jako trener terapeuta Edukacji przez Ruch organizowałam wiele szkoleń i warsztatów dla nauczycieli.


Lokalizacja

44-304 PODN Wodzisław Śląski Osiedle 1 Maja 16a

Ważne! Jeśli wybrałeś/aś szkolenie płatne finansowane przez Ciebie lub szkołę, przeczytaj tę informację.
Osoba prywatna zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu do dnia szkolenia, przelewem na konto podane poniżej.
Szkoła/placówka zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu przelewem na konto podane w rachunku, który zostanie dostarczony podczas szkolenia, w terminie do 7 dni od daty jego otrzymania.
W tytule przelewu wpisz nazwę i datę szkolenia.
W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu w terminie późniejszym niż na 3 dni przed jego rozpoczęciem uczestnik/instytucja kierująca zobowiązuje się do całkowitego pokrycia jego kosztów.

POWIATOWY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
44-304 Wodzisław Śląski, ulica Osiedle 1 Maja 16A
Konto: 53 1560 1094 2125 0085 5219 0005

Zapisz się
Udostępnij

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies